Biwak w Warszawie

Drodzy rodzice!

11-13.03.16r. harcerze z 30PgDH “Zielone Stopy” oraz 30PgDSH “Waganci” wybierają się na wspólny biwak do Warszawy. Na zebraniu większość rodziców zgodziła się na wyjazd w piątek rano (w razie potrzeby będziemy wystawiać usprawiedliwienia). Natomiast powrót w niedzielę popołudniu lub wieczorem.

W planie wyjazdu przewidziane jest zwiedzenie Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Muzeum Harcerstwa. Koszt wyjazdu to 120zł:

• bilety na pociąg
  • obiady (w piątek i sobotę, natomiast niedzielny obiad zależeć będzie od godziny powrotu)
  • wstęp do muzeum
  • komunikacja miejska w Warszawie

Zgłoszenia wraz ze wpłatą przyjmują drużynowe do czwartku (18.02.16 r.) do godziny 20-tej. Biwak odbywać się będzie w Liceum Ogólnokształcącym nr XXI im. H. Kołłątaja ul. Grójecka 93 w Warszawie. Wzór zgody na wyjazd zostanie podany wraz z planem wyjazdu w niedługim czasie.

Czuwaj!

dh. Oliwia Szkoła HO